In de volgende 2 week ends is er weer volle handbalactiviteit in St Truiden. Hier onder vinden jullie het volledige programma:
QG001 | zat | 03-09-16 | 13:00 | J 14 | Neerpelt | HB St Truiden | Neerpelt |
wedstrijden | |||||||
QJ148 | zat | 03-09-16 | 10:45 | J 12 | HB St Truiden | Bocholt | A+B Trudo h |
20' | W1 | 03-09-16 | 12:00 | kwal | W1 : Schoten – Haacht | A+B Trudo h | |
20' | W2 | 03-09-16 | 12:30 | kwal | W2 : Evergem – Roeselare | A+B Trudo h | |
20' | W3 | 03-09-16 | 13:00 | kwal | W3 : Kotrijk – Schoten | A+B Trudo h | |
20' | W4 | 03-09-16 | 13:30 | kwal | W4 : Haacht – Evergem | A+B Trudo h | |
20' | W5 | 03-09-16 | 14:00 | kwal | W5 : Roeselare – Kortrijk | A+B Trudo h | |
20' | W6 | 03-09-16 | 14:30 | kwal | W6 : Schoten – Evergem | A+B Trudo h | |
20' | W7 | 03-09-16 | 15:00 | kwal | W7 : Haacht – Roeselare | A+B Trudo h | |
20' | W8 | 03-09-16 | 15:30 | kwal | W8 : Kortrijk – Evergem | A+B Trudo h | |
20' | W9 | 03-09-16 | 16:00 | kwal | W9 : Schoten – Roeselare | A+B Trudo h | |
20' | W10 | 03-09-16 | 16:30 | kwal | W10 : Kortrijk – Haacht | A+B Trudo h | |
20' | W21 | 03-09-16 | 17:00 | kwal | W21 : p-finale winnaar poule A – winnaar poule B | A+B Trudo h | |
20' | W22 | 03-09-16 | 17:30 | kwal | W22 : kruisfinale 2de poule A – 3de poule B | A+B Trudo h | |
20' | W23 | 03-09-16 | 18:00 | kwal | W23 : kruisfinale 3de poule A – 2de poule B | A+B Trudo h | |
20' | W11 | 03-09-16 | 12:00 | kwal | W11 : Hasselt – Tongeren | jodenstr | |
20' | W12 | 03-09-16 | 12:30 | kwal | W12 : Schoten – Sasja | jodenstr | |
20' | W13 | 03-09-16 | 13:00 | kwal | W13 : Gent – Hasselt | jodenstr | |
20' | W14 | 03-09-16 | 13:30 | kwal | W14 : Tongeren – Schoten | jodenstr | |
20' | W15 | 03-09-16 | 14:00 | kwal | W15 : Sasja – Gent | jodenstr | |
20' | W16 | 03-09-16 | 14:30 | kwal | W16 : Hasselt – Schoten | jodenstr | |
20' | W17 | 03-09-16 | 15:00 | kwal | W17 : Tongeren – Sasja | jodenstr | |
20' | W18 | 03-09-16 | 15:30 | kwal | W18 : Gent – Schoten | jodenstr | |
20' | W19 | 03-09-16 | 16:00 | kwal | W19 : Hasselt – Sasja | jodenstr | |
20' | W20 | 03-09-16 | 16:30 | kwal | W20 : Gent – Tongeren | jodenstr | |
QA001 | zat | 03-09-16 | 17:45 | H2 | HB St Truiden | Maasmechelen | jodenstr |
komp | zat | 03-09-16 | 19:15 | H1 | HB St Truiden | Eupen | jodenstr |
oef w | zat | 10-09-16 | 12:15 | D B | HB St Truiden | Montignee | Jodenstr |
oef w | zat | 10-09-16 | 13:45 | D1 | HB St Truiden | Bacharage | Jodenstr |
oef w | zat | 10-09-16 | 15:15 | D B | HB St Truiden | Fem. Visé | Jodenstr |
oef w | zat | 10-09-16 | 16:45 | D1 | Fem. Visé | Bacharage | Jodenstr |
komp | zat | 10-09-16 | 20:30 | H1 | Atomix | HB St Truiden | Keerbergen |
kwalificatiewedstr VHV J 18 | |||||||
20' | zond | 11-09-16 | 11:00 | kwal | W11 : Hasselt – Brasschaat | St Pieter | |
20' | zond | 11-09-16 | 11:30 | kwal | W12 : Waasmunster – Gent | St Pieter | |
20' | zond | 11-09-16 | 12:00 | kwal | W13 : Evergem – Hasselt | St Pieter | |
20' | zond | 11-09-16 | 12:30 | kwal | W14 : Brasschaat – Waasmunster | St Pieter | |
20' | zond | 11-09-16 | 13:00 | kwal | W15 : Gent – Evergem | St Pieter | |
20' | zond | 11-09-16 | 13:30 | kwal | W16 : Hasselt – Waasmunster | St Pieter | |
20' | zond | 11-09-16 | 14:00 | kwal | W17 : Brasschaat – Gent | St Pieter | |
20' | zond | 11-09-16 | 14:30 | kwal | W18 : Evergem – Waasmunster | St Pieter | |
20' | zond | 11-09-16 | 15:00 | kwal | W19 : Hasselt – Gent | St Pieter | |
20' | zond | 11-09-16 | 15:30 | kwal | W20 : Evergem – Brasschaat | St Pieter | |
QG008 | zond | 11-09-16 | 9:30 | J14 | HB St Truiden | Houthalen | A+BTrudo h |
20' | zond | 11-09-16 | 11:00 | kwal | W1 : Tongeren – Rhino | A+BTrudo h | |
20' | zond | 11-09-16 | 11:30 | kwal | W2 : Uilenspiegel – Elita | A+BTrudo h | |
20' | zond | 11-09-16 | 12:00 | kwal | W3 : Schoten – Tongeren | A+BTrudo h | |
20' | zond | 11-09-16 | 12:30 | kwal | W4 : Rhino – Uilenspiegel | A+BTrudo h | |
20' | zond | 11-09-16 | 13:00 | kwal | W5 : Elita – Schoten | A+BTrudo h | |
20' | zond | 11-09-16 | 13:30 | kwal | W6 : Tongeren – Uilenspiegel | A+BTrudo h | |
20' | zond | 11-09-16 | 14:00 | kwal | W7 : Rino – Elita | A+BTrudo h | |
20' | zond | 11-09-16 | 14:30 | kwal | W8 : Schoten – Uilenspiegel | A+BTrudo h | |
20' | zond | 11-09-16 | 15:00 | kwal | w9 : Tongeren – Elita | A+BTrudo h | |
20' | zond | 11-09-16 | 15:30 | kwal | W10 : Schoten – Rhino | A+BTrudo h | |
20' | zond | 11-09-16 | 16:15 | kwal | kruisfinale 3de poule A - derde poule B | A+BTrudo h | |
QE050 | zond | 11-09-16 | 17:30 | J 16 | HB St Truiden | Tessenderlo | TA Trudo h |
QJ028 | zond | 11-09-16 | 17:30 | J 12 | HB St Truiden | Meeuwen | TB Trudo h |
QA014 | zond | 11-09-16 | 16:45 | H2 | Houthalen | HB St Truiden | Houthalen |