Wedstrijden

SPORTHALLEN

JOD = Sporthal KA, Jodenstraat (Sint-Truiden)
SP = Sporthal Sint-Pieter, Olympialaan (Sint-Truiden)
VMK = Sporthal Veemarkt, Sint-Jansstraat (Sint-Truiden)

 

Wedstrijden

WEDSTRIJDKALENDER

 
 

Week 3 van maandag 13/01/20 tot zondag 19/01/20

zondag 19/01/20  11:50 Regio JM12 (QO142)JM12 (1) - HESTIA BILZEN(Trudohal)
zondag 19/01/20  13:00 Regio JM12 (QO139)JM12 (2) - Pent. Kortessem(Trudohal)
zondag 19/01/20  14:30 VHV J16 competitie (JC017)J16 - Heist op de berg(Trudohal)
 
 

Week 3 van maandag 20/01/20 tot zondag 26/01/20

woensdag 22/01/20  20:30 Heren 2e Nationale (C057)HEREN 1 - Kortessem(Trudohal)
 
zaterdag 25/01/20  18:00 JM14 Limburg (QL41)HC MAASMECHELEN 65 (B) (R) - JM14
zaterdag 25/01/20  18:45 Dames Beloften (DR36)Dames Bel - HUBO INITIA HASSELT(Jodenstraat )
zaterdag 25/01/20  20:30 Dames 1e Nationale (D48)DAMES 1 - HUBO INITIA HASSELT(Jodenstraat )
 
zondag 26/01/20  11:00 Regio J16 (QH28)BFC Beek (NL) (R) - J16
zondag 26/01/20  13:00 Regio JM12 (QO154)Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen) - JM12 (1)
zondag 26/01/20  13:30 Heren 2e Nationale (C062)HEREN 1 - HC Bocholt 2(Trudohal)
zondag 26/01/20  15:00 Regio M15 (QJ45)M15 - HUBO INITIA HASSELT(Trudohal)
zondag 26/01/20  16:15 Regio JM12 (QO43)JM12 (2) - HESTIA BILZEN(Trudohal)
zondag 26/01/20  17:30 Regio Heren (QB50)Heren 2 - H. Tessenderlo(Trudohal)
 
 

Week 4 van maandag 27/01/20 tot zondag 02/02/20

vrijdag 31/01/20  20:00 Kienavonden (KN005)Kienavond - HEREN 1(PC Melveren)
 
zaterdag 01/02/20  00:00 Evenementen (EV027)Pizzaverkoop - (Start)
zaterdag 01/02/20  11:30 Regio JM12 (QO160)Handbal Tongeren - JM12 (2)
zaterdag 01/02/20  16:15 Regio Dames (QC044)Heist op de Bertg - Regio Dames
zaterdag 01/02/20  18:15 Heren 2e Nationale (C058)Brussels H.C. - HEREN 1
 
zondag 02/02/20  13:00 Regio JM12 (QO157)HUBO INITIA HASSELT 1 - JM12 (1)
zondag 02/02/20  13:10 JM14 Limburg (QL48)JM14 - Handbal Tongeren 2 (B)(Trudohal)
zondag 02/02/20  14:35 Regio Heren (QB53)Heren 2 - In. Hasselt(Trudohal)
zondag 02/02/20  16:15 Dames Beloften (DR16)Dames Bel - HANDBALL FEMINA VISE(Trudohal)
zondag 02/02/20  18:00 Dames 1e Nationale (D22)DAMES 1 - HANDBALL FEMINA VISE(Trudohal)
 
 

Week 5 van maandag 03/02/20 tot zondag 09/02/20

zaterdag 08/02/20  14:30  (JD74)HC Schoten 1 - J16
zaterdag 08/02/20  14:30 Regio J16 (QH042)HC Schoten - J16
zaterdag 08/02/20  15:00  (JD75)ELITA BUGGENHOUT - J16
zaterdag 08/02/20  16:00  (JD77)HC Schoten 1 - J16
zaterdag 08/02/20  16:15 Dames Beloften (DR40)DHW UNITED ANTWERPEN VZW - Dames Bel(Sp. Complex Sorghvliedt)
zaterdag 08/02/20  16:30  (JD78)ELITA BUGGENHOUT - J16
zaterdag 08/02/20  18:00 Dames 1e Nationale (D53)DHW UNITED ANTWERPEN VZW - DAMES 1(Sp. Complex Sorghvliedt)
 
zondag 09/02/20  00:00 Trainingswijziging (TR198)Training geannuleerd - G handbal St Truiden(Trudohal)
zondag 09/02/20  11:00 Evenementen (EV034)BFC Beek - G-handbal
zondag 09/02/20  12:30 JM14 Limburg (QL56)JM14 - BFC Beek (NL) (R)(Trudohal)
zondag 09/02/20  13:50 Regio JM12 (QO169)JM12 (2) - HUBO INITIA HASSELT 2 (B) (R)(Trudohal)
zondag 09/02/20  15:15 Regio JM12 (QO172)JM12 (1) - Handbal Tongeren(Trudohal)
zondag 09/02/20  17:00 Heren 2e Nationale (C060)HEREN 1 - HC Kraainem(Trudohal)
 
 

Week 6 van maandag 10/02/20 tot zondag 16/02/20

vrijdag 14/02/20  20:00 Kienavonden (KN006)Kienavond - Regio Dames(PC Melveren)
 
zaterdag 15/02/20  00:00 Heren 2e Nationale (C061)HC Bocholt 2 - HEREN 1(De Damburg)
zaterdag 15/02/20  12:30 Regio M15 (QJ105)HESTIA BILZEN - M15
zaterdag 15/02/20  12:35 Regio M15 (QJ106)HESTIA BILZEN - M15
zaterdag 15/02/20  14:00 Regio J16 (QH34)HESTIA BILZEN - J16
zaterdag 15/02/20  14:10 JM14 Limburg (QL51)Handbal Tongeren 1 - JM14
zaterdag 15/02/20  16:30 Evenementen (EV035)HV Uilenspiegel - G-handbal(Sportschuur Fort VIII)
 
zondag 16/02/20  13:00 Regio JM12 (QO184)HUBO INITIA HASSELT 2 (B) (R) - JM12 (1)
zondag 16/02/20  14:15 Regio Dames (QC25)Regio Dames - HUBO INITIA HASSELT (R) (R)(Trudohal)
zondag 16/02/20  15:40 Regio JM12 (QO46)JM12 (1) - Handbal Lummen (Hb Lummen/Beringen)(Trudohal)
 
 

Week 7 van maandag 17/02/20 tot zondag 23/02/20

woensdag 19/02/20  17:30 Evenementen (EV028)Pizzaverkoop - Evenementen
 
zaterdag 22/02/20  18:30 Dames 1e Nationale (D061)DHW Antwerpen - DAMES 1(Sp. Complex Sorghvliedt)
zaterdag 22/02/20  19:45 Heren 2e Nationale (C063)HC Kraainem - HEREN 1(Hall Des Sports)
 
zondag 23/02/20  13:30 Regio JM12 (QO193)HUBO INITIA HASSELT 1 - JM12 (2)
zondag 23/02/20  15:45 Regio J16 (QH37)J16 - KREASA HANDBAL HOUTHALEN (B) (R)(Trudohal)
zondag 23/02/20  17:30 Dames 1e Nationale (D062)DAMES 1 - DHW Antwerpen(Trudohal)
 
 

Week 8 van maandag 24/02/20 tot zondag 01/03/20

maandag 24/02/20  00:00 Trainingswijziging (TR197)Training geannuleerd - ALLE ploegen
 
vrijdag 28/02/20  20:00 Kienavonden (KN007)Kienavond - JM8-10(PC Melveren)
 
zaterdag 29/02/20  00:00 Dames 1e Nationale (D063)DAMES 1 - PO/PD uit of thuis
zaterdag 29/02/20  12:30 Regio J16 (QH40)HUBO INITIA HASSELT - J16
zaterdag 29/02/20  16:00 Regio Dames (QC30)Regio Dames - HC HADES HAMONT-ACHEL (M19)(Jodenstraat )
 
zondag 01/03/20  10:00 Welpentornooien (WL270)JM8-10 - HB SINT-TRUIDEN(Jodenstraat )
zondag 01/03/20  11:00 Evenementen (EV033)V&L Geleen (G) - G-handbal(Geleen)
zondag 01/03/20  14:00 Regio JM12 (QO208)JM12 (2) - JM12 (1)(Jodenstraat )
zondag 01/03/20  17:00 Heren 2e Nationale (C064)HEREN 1 - Brussels H.C.(Jodenstraat )
 
 

Week 9 van maandag 02/03/20 tot zondag 08/03/20

vrijdag 06/03/20  00:00 Trainingswijziging (TR201)Training gewijzigd - JM14
vrijdag 06/03/20  21:00 Trainingswijziging (TR199)Training gewijzigd - DAMES 1(Trudohal)
vrijdag 06/03/20  21:00 Trainingswijziging (TR200)Training gewijzigd - Regio Dames(Trudohal)
 
zaterdag 07/03/20  00:00 Regio Heren (QB057)PO/ PD - Heren 2
zaterdag 07/03/20  00:00 Dames 1e Nationale (D064)DAMES 1 - PO/PD uit of thuis
zaterdag 07/03/20  19:00 Heren 2e Nationale (C065)HEREN 1 - HC Bocholt 2(Trudohal)
 
zondag 08/03/20  00:00 Regio J16 (QH051)J16 - VHV torn laatste Izegem(Trudohal)
zondag 08/03/20  13:00 VHV J16 competitie (JC019)J16 - VHV-T (Kort & Izeg.)(Trudohal)
zondag 08/03/20  16:00 Regio Dames (QC041)Regio Dames - Groot Bijgaarden(Trudohal)
 
 

Week 10 van maandag 09/03/20 tot zondag 15/03/20

vrijdag 13/03/20  20:00 Kienavonden (KN008)Kienavond - JM12 (1)(PC Melveren)
 
zaterdag 14/03/20  00:00 JM14 Limburg (QL058)PO/PD  - JM14
 
zondag 15/03/20  11:00 Regio Dames (QC20)HC HADES HAMONT-ACHEL (M19) - Regio Dames(Sp. De Posthoorn)
zondag 15/03/20  14:00 Regio JM12 (QO209)JM12 (1) - St Truiden 2(Jodenstraat )
zondag 15/03/20  15:30 Evenementen (EV038)G-handbal - G-handbal(Trudohal)
 
 

Week 11 van maandag 16/03/20 tot zondag 22/03/20

zaterdag 21/03/20  00:00 Regio JM12 (QO210)PO/PD - JM12 (1)
zaterdag 21/03/20  00:00 Regio JM12 (QO211)PO/PD - St Truiden 2
zaterdag 21/03/20  18:00 Evenementen (EV032)Ethias Arena - (Start)
 
zondag 22/03/20  14:00 JM14 Limburg (QL057)JM14 - PO/PD (Trudohal)
zondag 22/03/20  15:30 Regio J16 (QH044)J16 - PO/ PD(Trudohal)
zondag 22/03/20  17:00 Regio Heren (QB058)Heren 2 - PO/ PD(Trudohal)
zondag 22/03/20  17:00 Regio Dames (QC043)Groot Bijgaarden - Regio Dames(Ten Gaerde Groot-Bijgaarden)
 
 

Week 12 van maandag 23/03/20 tot zondag 29/03/20

vrijdag 27/03/20  20:00 Kienavonden (KN009)Kienavond - JM14(PC Melveren)
 
zaterdag 28/03/20  00:00 Regio Heren (QB059)PO/ PD - Heren 2
zaterdag 28/03/20  00:00 Regio Dames (QC24)H. Tessenderlo - Regio Dames(Gem. Sp. De Voordijcker)
zaterdag 28/03/20  00:00 JM14 Limburg (QL060)PO/PD  - JM14
zaterdag 28/03/20  00:00 Heren 2e Nationale (C066)Brussels H.C. - HEREN 1
zaterdag 28/03/20  00:00 Dames 1e Nationale (D065)DAMES 1 - PO/PD uit of thuis
zaterdag 28/03/20  17:30 Evenementen (EV020)Schlagerfestival - Ethias Arena(Ethias Hasselt)
 
zondag 29/03/20  00:00 Evenementen (EV036)V&L Geleen (G) - G-handbal(Geleen)
 
 

Week 13 van maandag 30/03/20 tot zondag 05/04/20

zaterdag 04/04/20  14:30 VHV J16 competitie (JC02)HC DB Gent vzw - J16(hekers Gent)
zaterdag 04/04/20  14:30  (JD109)HC DB Gent vzw - J16
zaterdag 04/04/20  15:00  (JD110)J16 - HC AALST
zaterdag 04/04/20  16:00  (JD112)HC DB Gent vzw - J16
zaterdag 04/04/20  16:30  (JD113)J16 - HC AALST
 
zondag 05/04/20  12:15 Regio JM12 (QO212)JM12 (1) - PO/PD(Jodenstraat )
zondag 05/04/20  14:00 Heren 2e Nationale (C067)HEREN 1 - HC Kraainem(Jodenstraat )
zondag 05/04/20  15:30 Regio Heren (QB060)Heren 2 - PO/ PD(Jodenstraat )
zondag 05/04/20  17:00 Regio Dames (QC33)HUBO INITIA HASSELT (R) (R) - Regio Dames
zondag 05/04/20  17:00 Dames 1e Nationale (D066)DAMES 1 - PO/PD uit of thuis(Jodenstraat )
 
 

Week 14 van maandag 06/04/20 tot zondag 12/04/20

vrijdag 10/04/20  10:00 Evenementen (EV023)Flanders Trophy - (Start)
 
zaterdag 11/04/20  00:00 Regio Dames (QC039)Regio Dames - Flanders Trophy
zaterdag 11/04/20  00:00 Dames 1e Nationale (D057)DAMES 1 - Bekerfinale?
zaterdag 11/04/20  09:00 Regio J16 (QH045)J16 - Flanders Trophy(Trudohal)
zaterdag 11/04/20  09:00 JM14 Limburg (QL062)JM14 - Flanders Trophy(Nieuw St Truiden)
 
zondag 12/04/20  00:00 Regio Dames (QC040)Flanders Trophy - Regio Dames
zondag 12/04/20  09:00 Regio J16 (QH046)J16 - Flanders Trophy(Trudohal)
zondag 12/04/20  09:00 JM14 Limburg (QL063)JM14 - Flanders Trophy(Nieuw St Truiden)
 
 

Week 15 van maandag 13/04/20 tot zondag 19/04/20

zaterdag 18/04/20  00:00 Regio J16 (QH047)PO/ PD - J16
 
zondag 19/04/20  13:30 Regio JM12 (QO213)JM12 (1) - PO/PD(Trudohal)
zondag 19/04/20  14:50 Regio JM12 (QO214)St Truiden 2 - PO/PD(Trudohal)
 
 

Week 16 van maandag 20/04/20 tot zondag 26/04/20

vrijdag 24/04/20  00:00 Regio Heren (QB061)PO/ PD - Heren 2
vrijdag 24/04/20  20:00 Kienavonden (KN010)KIENFINALE - J16(PC Melveren)
 
zaterdag 25/04/20  00:00 JM14 Limburg (QL064)PO/PD  - JM14
zaterdag 25/04/20  00:00 Heren 2e Nationale (C068)HC Bocholt 2 - HEREN 1(De Damburg)
zaterdag 25/04/20  00:00 Dames 1e Nationale (D068)DAMES 1 - PO/PD uit of thuis
 
zondag 26/04/20  00:00 Dames 1e Nationale (D067)DAMES 1 - PO/PD uit of thuis
zondag 26/04/20  14:00 Regio J16 (QH048)J16 - PO/ PD(Jodenstraat )
zondag 26/04/20  15:15 Regio Dames (QC35)Regio Dames - H. Tessenderlo(Jodenstraat )
 
 

Week 17 van maandag 27/04/20 tot zondag 03/05/20

zaterdag 02/05/20  00:00 Dames 1e Nationale (D069)DAMES 1 - PO/PD uit of thuis
zaterdag 02/05/20  13:00 VHV J16 competitie (JC021)HV Arena Hechtel - J16(Heist op de Berg)
zaterdag 02/05/20  13:00  (JD145)HV ARENA - J16
zaterdag 02/05/20  13:30  (JD146)HC Heist o/d Berg - J16
zaterdag 02/05/20  14:30  (JD143)HV ARENA - J16
zaterdag 02/05/20  15:00  (JD144)HC Heist o/d Berg - J16
zaterdag 02/05/20  15:00 Regio Dames (QC045)Regio Dames - Heist op de Bertg(Jodenstraat )
zaterdag 02/05/20  19:45 Heren 2e Nationale (C069)HC Kraainem - HEREN 1(Hall de Sp. Kraainem)
 
zondag 03/05/20  15:20 Regio Heren (QB062)Heren 2 - PO/ PD(Trudohal)
 
 

Week 18 van maandag 04/05/20 tot zondag 10/05/20

zaterdag 09/05/20  00:00 Dames 1e Nationale (D070)DAMES 1 - PO/PD uit of thuis
zaterdag 09/05/20  18:00 Heren 2e Nationale (C070)HEREN 1 - Brussels H.C.(Jodenstraat )
 
 

Week 19 van maandag 11/05/20 tot zondag 17/05/20

zaterdag 16/05/20  00:00 Dames 1e Nationale (D071)DAMES 1 - PO/PD uit of thuis
 
zondag 17/05/20  12:00 Evenementen (EV031)V&L Geleen (G) - G-handbal(Geleen)
zondag 17/05/20  15:00 Regio J16 (QH049)J16 - PO/ PD(Trudohal)
 
 

Week 21 van maandag 25/05/20 tot zondag 31/05/20

zaterdag 30/05/20  17:30 Evenementen (EV026)Barbecue - Parochiaal Centrum Melveren

 

logo St Jorishoeve2              logo w cup        Casteleyn2         AA drink logo