Wedstrijden

SPORTHALLEN

JOD = Sporthal KA, Jodenstraat (Sint-Truiden)
SP = Sporthal Sint-Pieter, Olympialaan (Sint-Truiden)
VMK = Sporthal Veemarkt, Sint-Jansstraat (Sint-Truiden)

 

Wedstrijden

WEDSTRIJDKALENDER

 
 

Week 14 van maandag 06/04/20 tot zondag 12/04/20

donderdag 09/04/20  00:00 Regio Heren (QB068)HC Overpelt - Heren 2(Gem. Sp. De Bemvoort)
 
vrijdag 10/04/20  10:00 Evenementen (EV023)Flanders Trophy - (Start)
 
zaterdag 11/04/20  00:00 Dames 1e Nationale (D057)DAMES 1 - Bekerfinale?
zaterdag 11/04/20  00:00 Regio Dames (QC039)Regio Dames - Flanders Trophy
zaterdag 11/04/20  09:00 JM14 Limburg (QL062)JM14 - Flanders Trophy(Nieuw St Truiden)
zaterdag 11/04/20  09:00 Regio J16 (QH045)J16 - Flanders Trophy(Trudohal)
zaterdag 11/04/20  17:30 Dames 1e Nationale (D078)Hasselt - DAMES 1(Sp. Alverberg)
 
zondag 12/04/20  00:00 Regio Dames (QC040)Flanders Trophy - Regio Dames
zondag 12/04/20  09:00 JM14 Limburg (QL063)JM14 - Flanders Trophy(Nieuw St Truiden)
zondag 12/04/20  09:00 Regio J16 (QH046)J16 - Flanders Trophy(Trudohal)
 
 

Week 15 van maandag 13/04/20 tot zondag 19/04/20

zaterdag 18/04/20  16:30 Regio Heren (QB065)HHV Meeuwen - Heren 2(Gem. Sp. Meeuwen)
zaterdag 18/04/20  17:30 Regio J16 (QH054)HC Overpelt - J16(Gem. Sp. De Bemvoort)
zaterdag 18/04/20  18:00 Regio Dames (QC24)H. Tessenderlo - Regio Dames(Gem. Sp. De Voordijcker)
 
zondag 19/04/20  13:00 Regio JM12 (QO213)JM12 (1) - PO/PD(Trudohal)
zondag 19/04/20  14:20 Regio JM12 (QO214)St Truiden 2 - PO/PD(Trudohal)
zondag 19/04/20  15:45 Heren 2e Nationale (C060)HEREN 1 - HC Kraainem(Trudohal)
zondag 19/04/20  17:15 Dames Beloften (DR048)Dames Bel - Fem Visé(Trudohal)
 
 

Week 16 van maandag 20/04/20 tot zondag 26/04/20

vrijdag 24/04/20  20:00 Kienavonden (KN010)KIENFINALE - J16(PC Melveren)
 
zaterdag 25/04/20  11:00 Trainingswijziging (TR206)Training gewijzigd - JM8-10(Jodenstraat tot 12.30 u)
zaterdag 25/04/20  12:45 JM14 Limburg (QL067)JM14 - HV Arena Hechtel(Jodenstraat )
zaterdag 25/04/20  14:15 Regio Dames (QC35)Regio Dames - H. Tessenderlo(Jodenstraat )
zaterdag 25/04/20  15:45 Regio J16 (QH055)J16 - HC Bocholt(Jodenstraat )
zaterdag 25/04/20  18:15 Dames Beloften (DR046)DHW Antwerpen - Dames Bel(Sp. Complex Sorghvliedt)
zaterdag 25/04/20  20:00 Dames 1e Nationale (D076)DHW Antwerpen - DAMES 1(Sp. Complex Sorghvliedt)
 
zondag 26/04/20  14:30 Heren 2e Nationale (C068)HC Bocholt 2 - HEREN 1(De Damburg)
 
 

Week 17 van maandag 27/04/20 tot zondag 03/05/20

zaterdag 02/05/20  13:00  (JD145)HV ARENA - J16
zaterdag 02/05/20  13:00 VHV J16 competitie (JC021)HV Arena Hechtel - J16(Heist op de Berg)
zaterdag 02/05/20  13:30 Regio Dames (QC045)Regio Dames - Heist op de Bertg(Jodenstraat )
zaterdag 02/05/20  13:30  (JD146)HC Heist o/d Berg - J16
zaterdag 02/05/20  14:30  (JD143)HV ARENA - J16
zaterdag 02/05/20  15:00  (JD144)HC Heist o/d Berg - J16
zaterdag 02/05/20  19:45 Heren 2e Nationale (C069)HC Kraainem - HEREN 1(Hall de Sp. Kraainem)
 
zondag 03/05/20  12:30 JM14 Limburg (QL072)JM14 - Hasselt(Trudohal)
zondag 03/05/20  13:40 Regio Heren (QB066)Heren 2 - HHV Meeuwen(Trudohal)
zondag 03/05/20  15:15 Dames Beloften (DR047)Dames Bel - Fem Visé(Trudohal)
zondag 03/05/20  17:00 Dames 1e Nationale (D077)DAMES 1 - Fem Visé(Trudohal)
 
 

Week 18 van maandag 04/05/20 tot zondag 10/05/20

zaterdag 09/05/20  00:00 Dames 1e Nationale (D069)DAMES 1 - PO/PD uit of thuis
zaterdag 09/05/20  18:00 Heren 2e Nationale (C070)HEREN 1 - Brussels H.C.(Jodenstraat )
 
zondag 10/05/20  15:30 Evenementen (EV039)G handbaltornooi - G-handbal(Trudohal)
 
 

Week 19 van maandag 11/05/20 tot zondag 17/05/20

zaterdag 16/05/20  00:00 Dames 1e Nationale (D071)DAMES 1 - PO/PD uit of thuis
 
zondag 17/05/20  12:00 Evenementen (EV031)V&L Geleen (G) - G-handbal(Geleen)
zondag 17/05/20  15:00 Regio J16 (QH049)J16 - PO/ PD(Trudohal)
 
 

Week 21 van maandag 25/05/20 tot zondag 31/05/20

zaterdag 30/05/20  17:30 Evenementen (EV026)Barbecue - Parochiaal Centrum Melveren

 

logo St Jorishoeve2              logo w cup        Casteleyn2         AA drink logo